• Wise Taste

Šokoladiniai ledai

Turėjome labai smagų užsiėmimą! Gaminome sveikus ledus ir juos šaldėme skystu azotu :) Dalinuosi, kaip paprastai šokoladinius ledus pasigaminti papratai, nenaudojant "magijos" :D


O jeigu yra noro pamatyti, kaip ten visas šaldymo procesas atrodo, video galite rasti čia: https://www.facebook.com/zaliojidezute/videos/644533032575896/Jums reikės:


3 šaldytų bananų;

70 g kakavos;

5-6 datulių be kauliukų;

pusės stiklinės augalinio pieno.


Gaminimo būdas:


1. Šviežius bananus reikėtų supjaustyti gabaliukais ir įdėti į šaldiklį 2-3 valandoms (galima palikti per naktį);


2. Suberkite sušaldytus bananus į galingo virtuvinio kombaino arba galingos kokteilinės (blenderio) indą, ir smulkinkite. Pridėkite kakavą, datules ir supilkite pieną. Smulkinkite  kol gausite tirštą, kremo konsistencijos masę.


Štai ir viskas, šokoladiniai ledai pagaminti! Valgykite juos minkštus, tiesiai iš blenderio iškrėstus į serviravimo indus, pabarstytus mėgstamomis uogomis, sėklomis. Jei norite kietesnių ledų, įdėkite masę į šaldiklį ir palikite maždaug pusvalandžiui. Tada ledus kabinkite specialiu ledų šaukštu ir patiekite iškart. 


Naudinga žinoti:


1. Naudokite kuo natūralesnę, ekologiškesnę kakavą, kuri užauginta be chemijos. Būtinai atkreipkite dėmesį į sudėtį, nepirkite kakavos gėrimų, kurių pagrindinė sudedamoji dalis - cukrus.


2. Bananus būtina šaldyti, nes jeigu pirmiausia sutrinsite ir sušaldysite, valgysite ne ledus, o ledo gabaliukus.


3. Ledų gamybai pasirinkite kuo galingesnį trintuvą!  • wise_taste

© 2018 by Wise taste