• Wise Taste

CHIA sėklų batonėliai

Updated: Sep 23, 2019

Ar kada pagalvojai kokia yra tavo svajonių kavinukė? Kuo ji kvepia? Kokie jausmai aplanko būnant joje?

Šiandien kviečiu pasižvalgyti ir pajausti mano kavinukės skonį! Joje jauku, gera, aidi juokas, kvepia kakava ir kokosais. Čia renkamės ne pyragėlius, o sveikuosius batonėlius.

Pirmieji sąraše – CHIA sėklų batonėliai, kurių nereikia kepti, be jokio pridėtinio cukraus ir patys galite greitai pasigaminti.


Jums reikės:

250 g datulių be kauliukų; 30 g kakavos miltelių (naudokite kuo kokybiškesnę, sudėtyje neturi būti cukraus, o tik kakavos milteliai); 25 g Chia sėklų; 40 g nesaldinto kokosų aliejaus; 125 g graikinių riešutų; 40 g avižinių dribsnių; 1 arbatinio šaukštelio vanilės ekstrakto; Truputį druskos.


Paruošimo būdas:1. Datules nuplaukite ir trintuvo pagalba pagaminkite skystą, vientisą masę; 2. Trintuvo turinį papildykite graikiniais riešutais ir toliau smulkinkite. 3. Pridėkite likusias sudedamąsias dalis ir maišykite kol susidarys vientisa masė; 4. Gautą mišinį sudėkite į norimą formą, išklota kepimo popieriumi; 5. Dėkite į šaldiklį kelioms valandoms; 6. Iš sukietėjusios masės išpjaustykite (išspauskite) norimo dydžio batonėlius; 7. Mėgaukitės nuostabiu skoniu!  • wise_taste

© 2018 by Wise taste