• Wise Taste

Cinamonas nuo peršalimo ir gripo!


Cinamonas yra natūralus antiseptikas. Vienas šio klasikinio prieskonių privalumų - gebėjimas sušildyti šąlančius sąnarius, taip pat jis sugrąžina prarastą gyvybingumą ir veiksmingai naikina gripo virusus. Pateikiami 3 efektyvūs receptai!
velni cinamono arbata. 1 kaupiną arbatinį šaukštelį ceiloninio cinamono užpilkite 250 ml šalto vandens, užvirinkite ir po 5 minučių nukoškite per arbatos koštuvėlį. Tokios arbatos (geriausiai karštos) gerkite po vieną puodelį du tris kartus per dieną.


*Stipresnio poveikio cinamono tiktūra. Sulaužykite kelias cinamono lazdeles, suberkite į stiklinį indą ir užpilkite stipriu alkoholiu. Visi cinamono kabaliukai turi būti apsemti. Indą uždarykite ir laikykite dvi savaites, kad prisitrauktų. Kasdien pavartykite, laikykite atokioje vietoje nuo vaikų. Po to cinamono gabaliukus palašinkite ir gautą tinktūrąsupilstykite į rudo stiklo buteliukus. Vartojimui 20 lašų tinktūros įlašinkite į šiek tiek pašildyto vandens.


*Prieskoninių gvazdikėlių ir cinamono gėrimas - tai tradicinis kinų medicinos receptas. Žinomos kelios dešimtys tokio gėrimo variantų, kuriuo gydomas tikrasis gripas ir peršalimo infekcijos. 10 prieskoninių gvazdikėlių ir 1 cinamono lazdelę 10 minučių silpnai pavirinkite 250 ml vandens. Tuomet įmeskite 2 džiovintas figas ir 1 gabaliuką šviežios imbiero šaknies. Toliau virinkite 10 minučių, po to nukoškite.

2 arbatinius šaukštelius gėrimo įpilkite į vieną puodelį karšto vandens ir

lėtai gurkšnokite. Šitaip gydytis du tris kartus per dieną.Linkiu būti sveikiems!


Informacija pateikta iš naujausios Claudia Ritter knygos “Natūralūs antibiotikai” .

  • wise_taste

© 2018 by Wise taste