• Wise Taste

Grūdų ir sėklų salotos su Tofu

Updated: Sep 11, 2018


Dažnai kamuoja klausimas „o kas pietums?“ Sunku nuspręsti ką įsidėti į pietų dėžutę? Greitai, sveikai ir skaniai paruošti tikrai nėra sunku! O salotos visuomet gera idėja. Sugaišite 20 minučių, prireiks 6 ingredientų :)
Jums reikės:


100 g PAULUNS grūdų ir kruopų mišinio arba nešlifuotų ryžių, bolivinių balandų (Jūsų pasirinktų kruopų);

Pusę avokado;

5-6 mažų pomidoriukų;

2-3 saujų špinatų;

100 pakepinto tofu;


Padažui:


1 šaukšto alyvuogių aliejaus;

2 šaukštų sojos padažo;

1,5 šaukšto obuolių acto;

Pipirų pagal skonį.
Gaminimo būdas:


1. Šioms salotoms naudojau "Pauluns" grūdų ir sėklų rinkinį su žaliaisiais lęšiais ir bolivinimės balandomis, prieskoniais. Virti reikia 20 minučių, skonis ir vikas. Tikrai puiki idėja, jeigu norite maistingų pietų, bet vis pritrūksta laiko. Žinoma, galite susimaišyti savo mišinį arba tiesiog išsivirti nešlifuotų ryšių, balandų ar grikių;


2. Kol verdate kruopas pasiruoškite visus kitus ingredientus. Tofu su pasirinktais prieskoniais (truputį druskos, pipirų, ciberžolės) pakepinti keptuvėje. Avokadą su pomidoriukus supjaustyti;


3. Lėkštėje dėkite nuplautus špinatus, supjaustytus pomidorus ir avokadą, išvirtas kruopas, pakepintą tofu. Padažui skirtus komponentus sumaišykite ir juo šlakstykite salotas.Naudinga žinoti:


1. Kaip išsirinkti kokybišką sojų padažą? Atskirti natūralu sojos padažą nuo perdirbto yra labai paprasta. Svarbiausia pasižiūrėti į sudėtį, turi būti ne daugiau negu 4 ingredientai: sojos pupelės, vanduo, kviečiai ir druska. Visi kiti priedai kaip cukrus, maisto dažikliai, konservantai, gliukozė neturi būti ir tokio padažo geriau vengti! Skiriasi ir spalva. Natūralus sojų padažas yra raudonai rudos spalvos, šiek tiek skaidrus, tuo tarpu pusfabrikačio spalva tamsi, jis drumstas, panašus į spiritą.
  • wise_taste

© 2018 by Wise taste