• Wise Taste

Riešutų sviestas

Kokia skanaus riešutų sviesto paslaptis?
Ji labai paprasta! Kuo mažiau sudedamųjų dalių, tuo geriau. Pats paprasčiausias riešutų sviestas yra pagardintas trupučiu druskos ir tinkamu aliejumi.


Jums reikės:


400 g žemės riešutų;

1 šaukšto kokosų aliejaus (tirpinto);

Truputį druskos.


Gaminimo būdas:


1. Riešutus sudėti į skardą ant kepimo popieriaus ir skrudinti 175 laipsnių orkaitėje apie 10-12 minučių, kol pajusite riešutų kvapą ir jie bus paskrudę.


2. Skrudintus riešutus, kokosų aliejų ir druską sudėkite į maisto trintuvą, smulkinkite apie 3-5 minutes, kol riešutai taps drėgni, tai yra iš jų pradės skirtis aliejus. Kuo ilgiau malsime, tuo skystesnis bus sviestas.


Skanaus!Naudinga žinoti:


* Riešutų sviestas - puikus pasirinkimas po treniruotės, papildantis organizmą įvairiais vitaminais ir mineralai: magniu, fosforu, variu, manganu ir kitais. Dėl didelio sveikųjų, nesočiųjų riebalų kiekio žemės riešutų sviestas suteikia ilgai trunkantį sotumo jausmą, padėdamas kontroliuoti apetitą.


* Perkant sviestą prekybos centre svarbu atkreipti dėmesį į etiketę ir produkto sudėtį. Dažnai pasitaiko, kad juose dedama palmių aliejaus ar hidrinti riebalai, druska bei kiti priedai, sudarantys iki 40 procentų viso indelio. Geras žemės riešutų sviestas yra toks, kurį sudaro 97–100 proc. riešutų, skoniui pastiprinti gali būti dedama šiek tiek druskos, tačiau ji neturėtų sudaryti daugiau nei 3 proc. produkto.


* Riešutų sviestą galima naudoti su uogomis, vaisiais, duona, trapučiais, gardinti košes ir kepinius.

  • wise_taste

© 2018 by Wise taste