• Wise Taste

Saldūs blyneliai su cukinijomis

Ar dar galima nustebinti patiekalais iš cukinijų? Aš jau buvau pasidavus :D Virdavau sriubą, troškinius ir galvojau, kad greičiau jos pasibaigtų. Bet atradusi šį receptą, cukinijas pamilau iš naujo :) ! Galiu nudžiuginti, kad šiuose blyneliuose cukinijos tikrai nesijaučia.

Saldumas iš bananų ir šaukšto klevų sirupo, o šiek tiek rūgštumo suteikia šilauogės. Tikiu, kad šiuos blynelius tikrai pamils visą Jūsų šeima! Pagaminti be pieno, kiaušinių ir galima naudoti avižinius dribsnius be glitimo.Pagaminimas labai paprastas, o jeigu neturite maisto trintuvo ar kokteilinės puikiai pasinaudos tarką, o vietoj avižinių dribsnių pasirinkti miltai!Tai lekiam gaminti!


Jums reikės:


120 g cukinijos; 120 g avižinių dribsnių; 1 vidutinio dydžio bananas; 1 a.š. cinamono; 1 a.š. kepimo miltelių; 130 ml augalinio pieno; 1 šaukšto klevų sirupo arba kito saldiklio; Žiupsnio druskos; 2 saujų šilauogių (galite dėti ir kitas uogas); Keli šaukštai aliejaus kepimui (naudojau kokosų).Gaminimas:


1. Cukinijas supjaustykite kubeliais ir sutrinkite maisto smulkintuvu ar kokteiline. Sudėkite pjaustytą bananą ir avižas, supilkite pieną ir sutrinkite iki vientisos masės. Tuomet sudėkite likusius ingredientus ir išmaišykite.


2. Keptuvę įkaitinkite ir ištepkite aliejumi. Kepkite blynelius ant silpnos ugnies ir neskubėkite versti :) Tiekite su uogomis, jogurtu ar kitais mėgstamais produktais :)


Skanaus!
  • wise_taste

© 2018 by Wise taste