• Wise Taste

Snickers batonėliai sveikiau ir datulių saldainiukai

Koks mėgstamiausias Jūsų desertas? Pyragai, bandelės, o gal šokoladukai? Šiandien dalinuosi sveikesniu snickers batonėlių receptuir datulių saldainiukais. Tiesa pasakius Snickers batonėlius labai mėgstu, bet paskutinį kartą prekybos centre juos pirkau labai seniai ir net nepamenu kada. Tikiu, kad ir Jūs išbandę šį receptą dar ne kartą gaminsite ir kitus vaišinsite :)1 sluoksniui reikės:


200 g žemės riešutų sviesto;

35 g kokosų miltų;

4 šaukštų klevų sirupo;


2 sluoksniui:


180 g datulių (be kauliukų);

150 g kepintų ir sūdytų žemės riešutų;

1 valgomojo šaukšto kokosų aliejaus (nerafinuoto).1 plytelės juodo šokolado (85% turėtų būti kakavos arba daugiau).


Gaminimas:


1. Dubenyje sumaišykite visus ingredientus skirtus pirmajam sluoksniui;

2. Gautą masę sudėkite į pasirinktą skardą, kuri turi būti išklota kepimo popieriumi. Tolygiai pasiskirstykite masę ir gerai prispauskite. Dėkite į šaldymo kamerą kol pagaminsite antrąjį sluoksnį;

3. Į maisto trintuvą sudėkite visus ingredientus skirtus antrajam sluoksniui, išskyrus šokoladą ir 50 g žemės riešutų. Sutrinkite iki vientisos masės ir sumaišykite su likusiais riešutais. Šį sluoksnį dėkite ant pirmojo sluoksnio, pasiskirstykite ir dėkite į šaldiklį kelioms valandoms;

4. Sustingusius batonėlius supjaustykite gabalėliais ir apliekite lydytu šokoladu. Galite ir apvolioti šokolade, kaip Jums skaniau. Palaukite kol šokoladas sustings ir ragaukite!


Datulių saldainiukai


Jums reikės:


Šviežių datulių;

Žemės riešutų sviesto;

Juodo šokolado;

Kokosų drožlių.


Gaminimas:


1. Datules įdarykite riešutų sviestu ir apvoliokite lydytame šokolade, apibarstykite kokosų drožlėmis. Dėkite į šaldiklį 15 minučių ir skanaukite!


Skanaus!

  • wise_taste

© 2018 by Wise taste