• Wise Taste

Sveikesnė Panakota

Šįkart virtuvėje vyrauja Italijos desertas su maistingomis Lietuviškomis uogomis. Pateiksiu sveikesnės Panakotos alternatyvą, kurios skonis pradžiugins kiekvieną. Eksperimentuokite ir naudokite uogas, kurias labiausiai mėgstate.
Jums reikės:


1 skardinės kokosų pieno;

1/2 stiklinės trintų vyšnių (galite naudoti ir kitas uogas);

1 šaukštelio agaro arba želatinos;


Gaminimo būdas:


1. Visus ingredientus sudėkite į puodą ir kaitinkite ant silpnos ugnies apie 4 -5 minutes, kol ištirps agaras ir masė taps vientisa;


2. Gautą masę supilkite į silikoninius indelius ir palikite šaldytuve 1-2 valandoms. Išimkite iš indelių ir puoškite uogomis ar vaisiais!


Skanaus :)Naudinga žinoti:


1. Kas yra agaras??? Agaras - augalinės kilmės želatina, dėl to vegetarinėje mityboje gali būti puikus gyvulinės pakaitalas. Agaro želė yra kiek kitokia: ji matinė, neskaidri ir kitokios, birios bei trapesnės tekstūros nei tąsi gyvulinės kilmės želatinos želė. Agaro želatino patogiausia įsigyti balkšvų miltelių pavidalu, o paruošiama ji dar paprasčiau, nei įprastos želatinos želė. Agaro milteliai tiesiog suberiami į verdantį skystį (tirpsta tik aukštesnėje nei 85 laispnių temperatūros), gerai išmaišomi ir atidedami stingti. Sustingsta greitai, skysčiui dar net nespėjus ataušti. Čia yra agaro želė privalumas prieš įprastą: ši želė netirps karštą vasaros dieną, Jūs galite patiekti net ir karštą želė (agaras stingsta net ir šilumoje), o norint išversti iš formos, nereiks kaitinti jos inde - užteks pajudinti ranka, ir želė tortas iškris pats.

  • wise_taste

© 2018 by Wise taste